Dnes má meniny Klement, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - Ostatné Všetko - Nembutal for sale
www.sms-portal.cz

Nembutal for sale

nembutal_for_sale_kk016.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 17
Cena
Ponúknite

...Sme poprednými dodávateľmi Nembutal Pentobarbital na celom svete a naše služby sú ponúkané online. Teraz ponúkame roztok Nembutal (injekčný), prášok Nembutal, perorálny roztok Nembutal (sterilný), perorálny roztok Nembutal (nesterilný), ktoré sú k dispozícii na predaj za konkurenčné ceny. Naše ceny sú prijateľné a celková expozícia každej osoby z každej triedy môže byť trochu na získanie nášho Nembutalu.

Doručujeme do každej krajiny a preprava trvá 2 až 3 dni, kým zásielky dorazia na adresu kupujúceho. Naša preprava má tiež 100% bezpečnú dodávku, pretože zásielka je dodávaná v diskrétnom obale a tiež s Nembutal receptom pre kupujúcich, takže žiadny problém s drogami na presadzovanie práva. Náklady na dopravu pre kupujúcich v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku zaberajú dodávku iba 24-36 hodín. Predávame iba 100 ml alebo 60 gramov Nembutalu a viac.

Výhody: Nembutal (pentobarbital sodný) sa krátkodobo používa na liečbu nespavosti. Používa sa tiež ako pohotovostná liečba záchvatov a pacientov, ktorí zaspávajú na operáciu. Nembutal patrí do triedy Barbiturate Drug a pôsobí ako upokojujúce alebo spiace pomôcky. Tento liek je tiež k dispozícii v generickej forme.

Kontaktujte nás, kde nájdete podrobnosti o tom, ako zadať objednávku a ako svoju objednávku potvrdiť
E-mail: info.kalevstradingltd@gmail.com.....

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Ostatné Všetko
Lokalita: Slovensko
Dátum pridania: 14.10.2019 02:50
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: thombroxe
Tel/Mobil: 00000000000

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 rychlypredaj.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYReality a nehnuteľnosti, Práca,